مرکز رشد فناوری سلامت
۱۴۰۰/۹/۶
1398/02/07
بهار همدلي
دعوت سرپرست و هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد از تمامي اساتيد، دانشجويان و كاركنان براي پيوستن به پويش ملي بهار همدلي
وبدا؛ سرپرست و اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري ضمن پيوستن به پويش ملي بهار همدلي، از تمامي اساتيد، دانشجويان و كاركنان خواستند، با پيوستن به اين پويش ملي براي جبران بخشي از خسارات سيل زدگان به كمك هم وطنانمان بشتابيم.
به گزارش وبدا؛ دكتر مجيد شيراني سرپرست اين دانشگاه اظهار داشت: اين پويش راه اندازي شده است تا بادعوت از تمام اساتيد، كاركنان، بويژه دانشجويان از اين عزيزان بخواهد تا حد امكان با هدف كمك كردن به هموطنان خود، حداقل يك رنج از اين عزيزان را كاهش دهند.
وي در ادامه، به طور ويژه از عزيزان نشرياتي در نشريات دانشجويي خواست، همانطور كه در فعاليت خود بدون كوچيك‌ترين چشم داشت مالي و فقط با اهداف خيرخواهانه فرهنگي فعاليت داشته‌اند، اكنون نيز با اين طرح چه از نظر مالي و چه از نظر اطلاع رساني و تبليغات همراه شوند.
به گفته وي،در اين كمپين، هر كمكي دو برابر خواهد شد، بدين صورت كه با صحبت‌هاي صورت گرفته به ازاي هر 30 ميليون تومان كه جمع آوري شود از طريق نهادهاي حمايتي و خيريه نيز 60 ميليون تومان كمك خواهد شد.
دكتر شيراني در ادامه به اعزام تيم هاي بسيج جامعه پزشكي وابسته به دانشگاه به استان خوزستان، و ارسال چندين محموله كالا هاي موردنياز به مناطق سيل زده اشاره داشت و افزود: همچنين دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در قالب ارسال كمك هاي غيرنقدي دانشگاهيان، حضور نيروهاي داوطلب دانشگاهي بصورت تيم هاي جهادي در مناطق سيل زده به استان خوزستان در جهت حمايت از هموطنان سيل زده تلاش كرده است.
تعداد بازدید:
17
نویسنده:
منبع:
آدرس شهركرد- رحمتيه - دانشگاه علوم پزشكي شهركرد- دانشكده پزشكي - طبقه سوم
كدپستي : 8813833435           تلفن: 33351040-038
دور نگار : 33351041-038
تاریخ بروز رسانی 1400/09/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal