مرکز رشد فناوری سلامت
۱۴۰۰/۹/۶
1398/03/25
برگزاري بيست و دومين نمايشگاه بين المللي ايران هلث
هدف از برگزاري اين نمايشگاه آشنا شدن بازديدكنندگان با شركت هاي جديد و محصولات و تجهيزات به روز تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي و داروئي بوده است.
نمكي 19 خرداد 98 در حاشيه بيست و دومين نمايشگاه بين‌المللي ايران هلث در جمع خبرنگاران گفته بود: افتخار كشور اين است در شرايط سخت تحريم با تكيه به توليدكنندگان داخلي و سياست‌هاي وزارت بهداشت كه حمايت از توليد داخل است، نيازهاي خود را تأمين مي‌كنيم. خوشحال هستم كه در اين نمايشگاه نزد توليدكنندگان و شركت‌هاي دانش‌بنيان هستيم و از 23 محصول جديد رونمايي مي‌كنيم.
وي همچنين 21 ارديبهشت 98 در بيست و هفتمين جلسه شوراي فناوري سلامت درباره شركت‌هاي دانش بنيان گفته بود: شركت‌هاي دانش بنيان بايد به ما مدل و الگو بدهند كه چگونه مي‌توان نظام ارائه خدمت در حوزه سلامت را با منابع كمتر، به صورت بهتري مديريت كرد و محصول شركت‌هاي دانش بنيان، هميشه توليد ماده اوليه، دارو و تجهيزات پزشكي نيست، بلكه گاهي تغيير در شيوه مديريت يا سبك زندگي مردم، بهترين محصول يك شركت دانش بنيان است.
وزير بهداشت در آن جلسه بيان كرد: شركت‌هاي دانش بنيان بايد براي بازاريابي مورد حمايت قرار گيرند و در كنار اين شركت‌ها، مجموعه‌هايي به عنوان مشاور، فعاليت كنند. بارها در بازديدهايي كه از استان‌ها داشتيم، تاكيد داشتم كه حتماً در كنار شركت‌هاي دانش بنيان، شركت‌هاي مشاور در حوزه بازاريابي و صادرات فعاليت داشته باشند.
 
تعداد بازدید:
20
نویسنده:
منبع:
آدرس شهركرد- رحمتيه - دانشگاه علوم پزشكي شهركرد- دانشكده پزشكي - طبقه سوم
كدپستي : 8813833435           تلفن: 33351040-038
دور نگار : 33351041-038
تاریخ بروز رسانی 1400/09/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal